Франшиза ломбарду «Домашній» – найвигідніші умови франчайзінгу!

Чому саме франшиза від «Домашнього»?

  • У нас працюють професіонали фінансового ринку з багаторічним стажем, які мають досвід в ломбардному бізнесі та передадуть його Вам, або доповнять Ваш власний досвід.
  • Ми проводимо безкоштовне навчання Ваших працівників, яке дозволить їм поновити свої знання ломбардної справи та з легкістю вписатись в нашу сім’ю. Програмне забезпечення, що використовується нами, не є унікальним на ринку та дозволить Вам найняти працівників, яких не потрібно буде вчити «з нуля» роботі з програмою обліку кредитів.
  • Франшиза ломбарду – це спосіб започаткувати власний бізнес на ринку, що активно зростає.
  • Ми не обмежуємо своїх партнерів у виборі об’єктів, під які надаються кредити.

Для того, щоб Ваша інвестиція була якомога прибутковіша, ми пропонуємо Вам ділову співпрацю на основі нашої стратегії побудови та ведення бізнесу.

Партнерство з ломбардом Домашній

Переваги партнерства із ломбардом «Домашній»:

⇒ Безкоштовний аудит. Проведення детального аналізу перед відкриттям нового відділення на предмет доцільності відкриття і прибутковості. Перед тим, як, почати бізнес, Ви будете реально розуміти, скільки необхідно інвестувати і з якими можливими труднощами Вам доведеться зіткнутися.

⇒ Супровід партнерського бізнесу. Наш підхід до ведення бізнесу ґрунтується на принципі постійної тісної взаємодії з нашими партнерами. Ми завжди готові допомогти Вам у вирішенні будь-якої ситуації наскільки б складною вона не була, в тому числі, при проходженні планових і позапланових перевірок контролюючими органами влади, тому що ми, в першу чергу, несемо повну матеріальну відповідальність за кожне відкрите відділення.

Контроль діяльності відділення. Для того, щоб бізнес був успішним, необхідно враховувати всі особливості і специфіку галузі в якій працюєте. Маючи багатий досвід, ми завжди вчасно і в повному обсязі надамо Вам необхідну консультацію, яка заощадить Ваш час на управління, зусилля і ресурси, а також допоможе завжди орієнтуватися в зміні Законодавства.

⇒ Реалізація заставного майна. У більшості випадків кожен наш партнер знаходить сам шлях і засоби реалізації заставного майна, тим більше, що документи та програмне забезпечення дозволяє організувати магазин по реалізації застав на відділенні ломбарду, але все ж, якщо у Вас виникне найменше бажання порівняти умови реалізації та ціну — Ви завжди зможете звернутися до наших менеджерів, скористатися послугами нашого інтернет-порталу, а також сформувати від імені Ломбард «Домашній» посилку з дорогоцінних металів на Державне Сховище України при НАЦБАНКу.

⇒ Особистий кабінет. Вся актуальна інформація Вашого бізнесу — в особистому кабінеті на головному сайті ломбарду «Домашній», який легко налаштовувати на розвиток в мережі інтернет, рекламувати і інформувати локально клієнтів, налаштовувати контекстну рекламу і переглядати аналітику. Постійно вдосконалюючись, ми також дбаємо і про Ваших клієнтів, про їхній комфорт і особистий час — у кожного Вашого клієнта буде можливість скористатися інтернет послугами Вашого ломбарду для пролонгації терміну кредиту і сплати відсотків, дистанційно, не відвідуючи Ваше відділення.

⇒ Ліцензійне програмне забезпечення. В кожному відділенні ломбарду необхідно встановлювати реєструєче програмне забезпечення, яке повинно відповідати вимогам НАЦКОМФІНПОСЛУГ. Ми безкоштовно надаємо його унікальну версію, всім нашим партнерам, з усіма доробками, які дають можливість керуючим відділень моніторити будь-які операції касирів, в тому числі, підозрілі махінації з оцінкою, а також додатково контролювати всі операції з предметів застави, від яких відмовляються клієнти і не забирають. Налаштовувати автоматичну розсилку смс-повідомлень всім клієнтам. Дистанційно моніторити онлайн ситуацію у відділенні. Об’єднувати інформацію з кількох відділень в окрему єдину аналітичну програму для керуючих відділенням.

⇒ Додаткове кредитування. Якщо Вашому бізнесу необхідні додаткові грошові ресурси — ми готові Вам допомогти в отриманні кредиту для розвитку Вашого бізнесу двома шляхами – перекредитувати власними коштами велику заставу або відкрити кредитну лінію на ломбардне відділення для самостійного розподілу і видачі під дрібні застави.

⇒ Лояльний підхід до партнерства. Кожен наш партнер зможе вирішувати основні питання по веденню бізнесу самостійно, спираючись на наші рекомендації, але все ж прийняття рішення, завжди буде залишатися тільки за Вами — умови кредитування, види застав, графіки роботи, управління рекламою і маркетингом, контроль, реалізація. Ми з розумінням ставимося до будь-яких складнощів, які виникають в ході роботи і завжди готові розглянути можливі варіанти і індивідуальні підходи до вирішення завдань. Ми зацікавлені в кожному нашому партнерові — в тому, щоб Ви успішно працювали роками.

Навчання і підготовка персоналу. Ми розуміємо, що будь-який бізнес неможливо побудувати без кваліфікованих кадрів — ми постійно вдосконалюємо методичну і практичну програму навчання для касирів, після чого проводимо тестування на відповідність в своєму навчальному центрі і надаємо партнерам свої рекомендації щодо допуску до матеріальних цінностей.

Відповідальність. Команда ломбарду «Домашній» віддана своїй справі. Засновники та керівний персонал несуть повну відповідальність, в тому числі і матеріальну, за всі дії, або бездіяльність в управлінні компанії і всіх співробітників в цілому. Ми готові нести повну відповідальність перед усіма нашими партнерами та інвесторами за всі надані нами рекомендації, їх обґрунтованість і ефективність.

Партнерство з ломбардом Домашній